wynajem busów

wypożyczalnia samochodów dostawczych wynajem busów
wypożyczalnia samochodów dostawczych wynajem busów

wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Wypożyczalnia samochodów dostawczych 2NOVA świadczy usługi najmu aut - wynajem busów dostawczych w zabudowie typu plandeka (tzw. międzynarodówka). Posiadamy na wynajem zarówno busy o pojemności załadunkowej przeznaczonej do transportu 8 euro palet (poj. załadunkowa paki 8EP) jak i większe busy zabudowa typ plandeka o pojemności 10 euro palet (poj. załadunkowa paki I0EP). Zabudowa busa dostawczego typu plandeka idealnie nadaje się do transportu palet i ładunków nietypowych, których załadunek ulatwiają otwierane boczne burty dostawczaka z zabudową typu plandeka. Obie boczne ściany zabudowy dostawczaka wykonane są z dobrze znanej wszystkim plandeki. Dzięki temu boczne ściany zawieszone na prowadnicach działają niczym kurtyna - podczas załadunku busa ściągamy plandekę odsłaniając całą powierznię załadunkową - idealny dostęp do przestrzeni załadunkowej przy załadunku typowym wózkiem widłowym.

UWAGA!
PUNKT OBSŁUGI W CZĘSTOCHOWIE ZAMKNIĘTY

WYNAJEM i ODBIÓR AUT w RADOMSKU lub DOSTAWA DO KLIENTA

Wynajem samochodów dostawczych

Wypożyczalnia busów dostawczych 2NOVA to głównie samochody dostawcze w zabudowie typu plandeka na wynejem krótkoterminowy i wynajem długoterminowy. Wypożyczalnia aut dostawczych 2NOVA to firma lokalna świadcząca usługi wynajmu busów dostawczych w dwóch polskich miastach - w Częstochowie i w Radomsku. 

Gdzie wynająć busa?

Gdzie wynająć busa dostawczego w Częstochowie? Gdzie wynająć dostawczaka w Radomsku? Wypożyczalnia samochodów dostawczych 2NOVA oferuje wynajem busów typu plandeka w obu wymienionych miastach. Jeżeli chcesz wynająć busa dostawczaka to zapraszamy do punktu wynajmu w Częstochowie i w Radomsku. Poniżej adresy wypożyczalni, gdzie oferujemy wynajem busów "od ręki":

 1. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Częstochowa
  • Wynajem busów Częstochowa - PUNKT OBSŁUGI ZLIKWIDOWANY - możliwy odbiór wynajętego auta w Radomsku lub dostawa do Klienta (informacji udzielamy telefonicznie)
 2. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Radomsko
  • Wynajem busów Radomsko, ul. Piłsudskiego 35 (obok placu handlowego)

Jak wynająć dostawczaka?

Jak wynająć dostawczaka w Częstochowie? Jak wynająć samochód dostawczy w Radomsku? Wypożycz samochód dostawczy w wypożyczalni aut dostawczych 2NOVA. Zanim udasz się do jednego z naszych lokalnych punktów zadzwoń i upewnij się, że samochód dostawczy jakiego poszukujesz jest aktualnie dostępny na wynajem. Możesz również zarezerwować jednego z naszych dostawczaków na wynajem i odebrać wynajętego busa w umówionym dniu.

Dodatkowo wypożyczalnia samochodów dostawczych 2NOVA świadczy usługę wynajmu samochodu z dostawą do Klienta. Na terenie miasta Częstochowa, jak i również na terenie miasta Radomsko wystarczy, że umówisz się telefonicznie na wynajem samochodu dostawczego, a nasz kierowca dostarczy samochód pod wskazany adres wraz z przygotowaną umową najmu busa do przeczytania i podpisania w miejscu umówionego odbioru wynajętego dostawczaka.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie auta dostawczego?

Samochód dostawczy to nie tylko środek transportu, ale i narzędzie lub miejsce pracy. Przyjmuje się, że samochód dostawczy ma dopuszczalną masą całkowitą do 3,5 tony i do jego kierowania wystarczy prawo jazdy kategorii B. Zakup odpowiedniego auta dostawczego, które spełni wszystkie wymagania i nie będzie sprawiać problemów użytkowych może być nie lada wyzwaniem. Warto wiedzieć, na jakiej podstawie podjąć właściwą decyzję zakupu takiego auta.

Busy dostawcze na wynajem

Wypożyczalnia samochodów dostawczych 2NOVA oferuje busy dostawcze na wynajem w Częstochowie i w Radomsku. Busy dostawcze na wynajem krótkoterminowy oraz na wynajem długoterminowy z możliwością wynajmu busa w umówionym miejscu na terenie tych dwóch wymienionych miast. Kolejną z oferty usług wypożyczalni samochodów 2NOVA jest usługa wynajmu dostawczaka z kierowcą i jest to opcja dostępna jedynie w przypadku umowy krótkoterminowej na wynajem dostawczaka.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych 2NOVA świadczy usługi najmu busów w zabudowie typu plandeka (busy dostawczaki) oraz dodakowe usługi ułatwiające skożystanie z ofety najmu busa na terenie Częstochowy i Radomska:

 1. usługa najmu samochodu dostawczego na krótki okres czasu - umowa krótkoterminowa:
  • wynajem busa na godziny lub doby,
  • wynajem busa z dostawą pod wskazany adres,
  • wynajem busa z kierowną na godziny.
 2. usługa najmu samochodu dostawczego na długi okres czasu - umowa długoterminowa:
  • wynajem busa na kilka miesięcy.

WYNAJEM DOSTAWCZAKA w CZĘSTOCHOWIE

CZĘSTOCHOWA: WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH i WYNAJEM BUSÓW TYP PLANDEKA

Wypożyczalnia busów (samochodów dostawczych) 2NOVA|PL świadczy usługi wynajmu samochodów.
Posiadamy flotę dobrze wyposażonych, młodych i zadbanych, aut dostawczych na wynajem w Częstochowie oraz w Radomsku.
Ofertę wypożyczalni samochodów dostawczych 2NOVA|PL stanowią auta dostawcze do wynajęcia w Częstochowie i w Radomsku.

"2NOVA|™"+"wypożyczalnia samochodów dostawczych"

regularnie sprawdzane pod kątem usterek busy przechodzą regularne badania okresowe w autoryzowanych punktach obsługi busy - dostawczaki na wynajem krótkoterminowy.

  Usługi wypożyczalni busów kierujemy do Klientów z województwa śląskiego oraz łódzkiego.
Wypożyczalnia busów 2NOVA|PL to firma lokalna działająca na terenie Częstochowy i Radomska.

__. - ﴾ . "2NOVA|PL" +"wypożyczalnia samochodów dostawczych" .  ﴿  -  ._ 

Remonty domów i mieszkań • DrSpinner™ • Ogrodnik - zakładanie i pielęgnacja ogrodów • Zestawy stołowe, stoły i krzesłami na zamówienie • Tapety 3D i fototapety na wymiar • Kotły piece CO używane z Niemiec - (c)lechowski